OMNIRES CONTOUR Umyvadlo na umyvadlo kartáčované měděné CT8010CPB
| Barva: | Měděná |
|---|---|
| Dosah výtoku: | 110 mm |
| Kolekce: | CONTOUR |
| Styl: | Moderní |
| Typ baterie: | Obyčejná |
| Typ nastavení: | Jednopáková |
| Typ potěru: | Trvalá |
| Třída objemu: | I - do 20 dB |
| Výška baterie: | 165 mm |
| Značka: | Omnires |
POPIS VÝROBKU
Kohoutek na umyvadlo
CONTOUR
Barva: broušená měď
Kolekce OMNIRES CONTOUR zaujme svým extravagantním tvarem a dekorativními detaily. Ekonomický architektonický design s diamantovým frézováním ohromuje sofistikovanou kombinací textur a dokonalého zpracování.
Kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a vybaven nejkvalitnější keramickou hlavou. Inovativní technologická řešení vám umožní snížit spotřebu vody na polovinu a zajistit nejvyšší komfort při používání.
Broušená měď má ušlechtilý povrch s teplou červenohnědou barvou a saténovým povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
CONTOUR
Barva: broušená měď
Kolekce OMNIRES CONTOUR zaujme svým extravagantním tvarem a dekorativními detaily. Ekonomický architektonický design s diamantovým frézováním ohromuje sofistikovanou kombinací textur a dokonalého zpracování.
Kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a vybaven nejkvalitnější keramickou hlavou. Inovativní technologická řešení vám umožní snížit spotřebu vody na polovinu a zajistit nejvyšší komfort při používání.
Broušená měď má ušlechtilý povrch s teplou červenohnědou barvou a saténovým povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
- rozsah výtoku: 11 cm,
- výška výtoku vody: 10 cm
- , celková výška kohoutku: 16,5 cm
ZÁRUKA
Podmínky záruky
Záruka výrobce: 5 let
Záruka výrobce: 5 let
Údaje o výrobci/dovozci:
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]







