OMNIRES CONTOUR bateriový vodovodní ventil do vany se čtyřotvory – kartáčovaná měď CT8032CPB
| Barva: | Měděná |
|---|---|
| Dosah výtoku: | 220 mm |
| Délka postřikovací hadice [cm]: | 150 cm |
| Kolekce: | CONTOUR |
| Styl: | Moderní |
| Typ baterie: | Obyčejná |
| Typ nastavení: | Dvě úchytky |
| Typ potěru: | Trvalá |
| Třída objemu: | II - 20-30 dB |
| Značka: | Omnires |
POPIS VÝROBKU
Kohoutek do vany CONTOUR 4-dírková
barva: broušená měď
Kolekce OMNIRES CONTOUR zaujme svým extravagantním tvarem a dekorativními detaily. Ekonomický architektonický design s diamantovým frézováním ohromuje sofistikovanou kombinací textur a dokonalého zpracování.
Kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a vybaven nejkvalitnější keramickou hlavou.
Broušená měď má ušlechtilý povrch s teplou červenohnědou barvou a saténovým povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
barva: broušená měď
Kolekce OMNIRES CONTOUR zaujme svým extravagantním tvarem a dekorativními detaily. Ekonomický architektonický design s diamantovým frézováním ohromuje sofistikovanou kombinací textur a dokonalého zpracování.
Kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a vybaven nejkvalitnější keramickou hlavou.
Broušená měď má ušlechtilý povrch s teplou červenohnědou barvou a saténovým povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
- rozsah výtoku: 22 cm,
- výška průtoku vody: 13,5 cm
- mosazná sprchová rukojeť,
- sprchová hadice s jednou funkcí v ocelovém krytu, délka: 150 cm
ZÁRUKA
Podmínky záruky
Záruka výrobce: 5 let
Záruka výrobce: 5 let
Údaje o výrobci/dovozci:
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]





