OMNIRES CONTOUR umyvadlový výtahek, zapuštěný měděný kartáč CT8015CPB
| Barva: | Měděná |
|---|---|
| Dosah výtoku: | 185 mm |
| Kolekce: | CONTOUR |
| Průměr hlavy: | 35 mm |
| Styl: | Moderní |
| Typ baterie: | Obyčejná |
| Typ nastavení: | Jednopáková |
| Třída objemu: | I - do 20 dB |
| Značka: | Omnires |
POPIS VÝROBKU
Kohoutek na umyvadlo CONTOUR zapuštěná montáž
Barva:
broušená
měď Kolekce OMNIRES CONTOUR zaujme svým extravagantním tvarem a dekorativními detaily. Ekonomický architektonický design s diamantovým frézováním ohromuje sofistikovanou kombinací textur a dokonalého zpracování.
Kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a vybaven nejkvalitnější keramickou hlavou. Inovativní technologická řešení vám umožní snížit spotřebu vody na polovinu a zajistit nejvyšší komfort při používání.
Broušená měď má ušlechtilý povrch s teplou červenohnědou barvou a saténovým povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
Barva:
broušená
měď Kolekce OMNIRES CONTOUR zaujme svým extravagantním tvarem a dekorativními detaily. Ekonomický architektonický design s diamantovým frézováním ohromuje sofistikovanou kombinací textur a dokonalého zpracování.
Kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a vybaven nejkvalitnější keramickou hlavou. Inovativní technologická řešení vám umožní snížit spotřebu vody na polovinu a zajistit nejvyšší komfort při používání.
Broušená měď má ušlechtilý povrch s teplou červenohnědou barvou a saténovým povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
- velikost rozety: 19 x 8 cm
- dosah štěrby: 18,5 cm minimální
- hloubka instalace: 5 cm
- zapuštěný prvek v celini
ZÁRUKA
Podmínky záruky
Záruka výrobce: 5 let
Záruka výrobce: 5 let
Údaje o výrobci/dovozci:
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]







