OMNIRES Washwashin Faucet Y měděný lesk Y1210NCP
| Barva: | Měděná |
|---|---|
| Dosah výtoku: | 120 mm |
| Kolekce: | Y |
| Průměr hlavy: | 25 mm |
| Styl: | Moderní |
| Typ baterie: | Obyčejná |
| Typ nastavení: | Jednopáková |
| Typ potěru: | Trvalá |
| Třída objemu: | II - 20-30 dB |
| Výška baterie: | 162 mm |
| Značka: | Omnires |
POPIS VÝROBKU
Kohoutek na umyvadlo Y měděný lesk.
Kolekce OMNIRES Y ohromuje čistými liniemi a bezchybnou formou, což je vyjádřením vášně v honbě za dokonalostí. Inspirací a základem pro design byl tvar kruhu. Nadčasový, dokonale vytříbený vzor vytvořený v duchu minimalismu nabízí maximální možnosti aranžmá.
Kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a vybaven nejkvalitnější keramickou hlavou. Inovativní technologická řešení vám umožní snížit spotřebu vody na polovinu a zajistit nejvyšší komfort při používání.
Měď má ušlechtilý povrch s teplou červenohnědou barvou a dokonale hladkým, lesklým povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
Kolekce OMNIRES Y ohromuje čistými liniemi a bezchybnou formou, což je vyjádřením vášně v honbě za dokonalostí. Inspirací a základem pro design byl tvar kruhu. Nadčasový, dokonale vytříbený vzor vytvořený v duchu minimalismu nabízí maximální možnosti aranžmá.
Kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a vybaven nejkvalitnější keramickou hlavou. Inovativní technologická řešení vám umožní snížit spotřebu vody na polovinu a zajistit nejvyšší komfort při používání.
Měď má ušlechtilý povrch s teplou červenohnědou barvou a dokonale hladkým, lesklým povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
- rozsah výtoku: 12 cm
- Výška vývodu: 8 cm
- Celková výška baterie: 16,2 cm
- Keramická hlava: ø25 mm
ZÁRUKA
Podmínky záruky
Záruka výrobce: 5 let
Záruka výrobce: 5 let
Údaje o výrobci/dovozci:
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]











