OMNIRES Vana Y volně stojící kartáčovaný nikl Y1233NI
| Barva: | Šedá |
|---|---|
| Dosah výtoku: | 243 mm |
| Délka postřikovací hadice [cm]: | 150 cm |
| Kolekce: | Y |
| Styl: | Moderní |
| Typ baterie: | Obyčejná |
| Typ nastavení: | Jednopáková |
| Typ potěru: | Trvalá |
| Třída objemu: | II - 20-30 dB |
| Značka: | Omnires |
POPIS VÝROBKU
Kohoutek do vany Y volně stojící broušený nikl.
Kolekce OMNIRES Y ohromuje čistými liniemi a bezchybnou formou, což je vyjádřením vášně v honbě za dokonalostí. Inspirací a základem pro design byl tvar kruhu. Nadčasový, dokonale vytříbený vzor vytvořený v duchu minimalismu nabízí maximální možnosti aranžmá.
Kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a vybaven nejkvalitnější keramickou hlavou.
Nikl je průmyslový povrch se stříbrnou barvou a saténovým broušeným povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
Kolekce OMNIRES Y ohromuje čistými liniemi a bezchybnou formou, což je vyjádřením vášně v honbě za dokonalostí. Inspirací a základem pro design byl tvar kruhu. Nadčasový, dokonale vytříbený vzor vytvořený v duchu minimalismu nabízí maximální možnosti aranžmá.
Kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a vybaven nejkvalitnější keramickou hlavou.
Nikl je průmyslový povrch se stříbrnou barvou a saténovým broušeným povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
- rozsah výtoku: 24,3 cm
- Výška průtoku vody: 96 cm
- Celková výška kohoutku: 112 cm
- mosazná sprchová rukojeť,
- jednofunkční držák na madlo s ochrannou vkládanou
- sprchovou hadicí v ocelovém krytu, délka: 150 cm
ZÁRUKA
Podmínky záruky
Záruka výrobce: 5 let
Záruka výrobce: 5 let
Údaje o výrobci/dovozci:
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]



















