OMNIRES termostatický systém do vany Y Povrchově montovaný kartáčovaný nikl Y1234NI
| Barva: | Šedá |
|---|---|
| Dosah výtoku: | 206 mm |
| Kolekce: | Y |
| Průměr hlavy: | 25 mm |
| Styl: | Moderní |
| Typ baterie: | Termostatická |
| Typ nastavení: | Dvě úchytky |
| Typ potěru: | Trvalá |
| Třída objemu: | II - 20-30 dB |
| Značka: | Omnires |
POPIS VÝROBKU
Termostatický systém vany Y povrchově montovaný broušený nikl.
Kolekce OMNIRES Y ohromuje čistými liniemi a bezchybnou formou, což je vyjádřením vášně v honbě za dokonalostí. Inspirací a základem pro design byl tvar kruhu. Nadčasový, dokonale vytříbený vzor vytvořený v duchu minimalismu nabízí maximální možnosti aranžmá.
Nikl je průmyslový povrch se stříbrnou barvou a saténovým broušeným povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
Kolekce OMNIRES Y ohromuje čistými liniemi a bezchybnou formou, což je vyjádřením vášně v honbě za dokonalostí. Inspirací a základem pro design byl tvar kruhu. Nadčasový, dokonale vytříbený vzor vytvořený v duchu minimalismu nabízí maximální možnosti aranžmá.
Nikl je průmyslový povrch se stříbrnou barvou a saténovým broušeným povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
- termostatická nádrž
- na vodu ve vaně
- při 38°C
- , mosazná sprcha, velikost: ø25 cm, dosah od zdi: 42 cm rozsah
- skládacího výtoku: 20,6 cm
- sprchová rukojeť (MICROPHONEX-RNI),
- sprchová hadice s jednou funkcí v ocelovém krytu
- sprcha/rukojetka tryskový spínač zabudovaný v knoflíku řízení vody, nastavitelná výška, minimální/maximální výška systému: 113,5 cm/152 cm
ZÁRUKA
Podmínky záruky
Záruka výrobce: 5 let
Záruka výrobce: 5 let
Údaje o výrobci/dovozci:
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]



















