OMNIRES Y-koupelnový mixér se sprchovou sadou z kartáčovaného niklu Y1231NI
| Barva: | Šedá |
|---|---|
| Dosah výtoku: | 175 mm |
| Délka postřikovací hadice [cm]: | 150 cm |
| Kolekce: | Y |
| Styl: | Moderní |
| Typ baterie: | Obyčejná |
| Typ nastavení: | Jednopáková |
| Typ potěru: | Trvalá |
| Třída objemu: | II - 20-30 dB |
| Značka: | Omnires |
POPIS VÝROBKU
Kohoutek do vany Y se sprchovou sadou s kartáčovaným niklem.
Kolekce OMNIRES Y ohromuje čistými liniemi a bezchybnou formou, což je vyjádřením vášně v honbě za dokonalostí. Inspirací a základem pro design byl tvar kruhu. Nadčasový, dokonale vytříbený vzor vytvořený v duchu minimalismu nabízí maximální možnosti aranžmá.
Kohoutek je vybaven vysoce kvalitní keramickou hlavou a jeho tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní mosazi.
Nikl je průmyslový povrch se stříbrnou barvou a saténovým broušeným povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
Kolekce OMNIRES Y ohromuje čistými liniemi a bezchybnou formou, což je vyjádřením vášně v honbě za dokonalostí. Inspirací a základem pro design byl tvar kruhu. Nadčasový, dokonale vytříbený vzor vytvořený v duchu minimalismu nabízí maximální možnosti aranžmá.
Kohoutek je vybaven vysoce kvalitní keramickou hlavou a jeho tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní mosazi.
Nikl je průmyslový povrch se stříbrnou barvou a saténovým broušeným povrchem. Povlak je vyroben v pokročilé PVD technologii.
Technické specifikace:
- rozsah výtoku: 17,5 cm
- mosazná sprchová madlo,
- sprchová hadice s jednofunkční ocelovou konstrukcí, délka: 150 cm
- mosazná hrotová rukojeť
ZÁRUKA
Podmínky záruky
Záruka výrobce: 5 let
Záruka výrobce: 5 let
Údaje o výrobci/dovozci:
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]
OMNIRES Sp. z o.o., ul. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, POLAND; [email protected]


















