SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
CERSANIT AQUA PLUS mechanická podomítková sada s mísou a deskou CASPIA S701-803
| Hloubka mísy: | 54 cm |
|---|---|
| Kolekce: | AQUA 5 |
| Typ misky: | Bez příruby mísa |
| Typ zástavby: | Lehká |
| Výška rámu: | 116,5 - 136,5 cm |
| Značka: | Cersanit |
| Způsob splachování: | Mechanický |
| Šířka mísy: | 36,5 cm |
| Šířka rámu: | 50 cm |
POPIS VÝROBKU
Předstěnová instalační sada AQUA PLUS s mísou a sedátkem CASPIAROLLER-Mechanický: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50 × 14,2-23 × 116,5-136,5WC mísaRozměry[cm] Š × H × V: 36,5 × 54 × 41Splachování: 3/5 lTechnologie CleanOn10 let záruka na keramiku.
36,5 × 54 × 41 splachování:3/5 lbezsplachovátechnologieCleanOn10letá záruka na keramikuROZMĚRY[cm]Š × H: 36,2 × 44,4SLIMplastantibakteriálnísystém pomalého uvolňování: systém snadného vypnutí jedním tlačítkem2letá záruka na sedátko.
ZÁRUKA
Záruční podmínkyZáruka výrobce: 10 let na keramiku, 2 roky na palubu
Údaje o výrobci/dovozci:
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
HIT!
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA







































































