SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
Mechanická podomítková sada CERSANIT AQUA PLUS s miskou a deskou PARVA S701-819
| Hloubka mísy: | 51,5 cm |
|---|---|
| Kolekce: | AQUA 5 |
| Typ misky: | Bez příruby mísa |
| Typ zástavby: | Lehká |
| Výška rámu: | 116,5 - 136,5 cm |
| Značka: | Cersanit |
| Způsob splachování: | Mechanický |
| Šířka mísy: | 35 cm |
| Šířka rámu: | 50 cm |
POPIS VÝROBKU
Předstěnová instalační sada AQUA PLUS s mísou PARVA a sedátkem
ROLLER-MECHANICAL: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50× 14,2-23 × 116,5-136,5
WC mísaRozměry [cm] Š × H × V: 35 × 51,5 × 35,5 Rozměry [cm] Š × H × V: 35 × 51,5 × 35,5Splachování: 3/5 lbezokrajovátechnologieCleanOn10letá záruka na keramiku
TŘÍSLA Rozměry [cm] Š × H: 35,6 ×41Kroplastový antibakteriálnísystém pomalého opadáváníeasy-off2letá záruka na sedátko
ROLLER-MECHANICAL: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50× 14,2-23 × 116,5-136,5
WC mísaRozměry [cm] Š × H × V: 35 × 51,5 × 35,5 Rozměry [cm] Š × H × V: 35 × 51,5 × 35,5Splachování: 3/5 lbezokrajovátechnologieCleanOn10letá záruka na keramiku
TŘÍSLA Rozměry [cm] Š × H: 35,6 ×41Kroplastový antibakteriálnísystém pomalého opadáváníeasy-off2letá záruka na sedátko
ZÁRUKA
Záruční podmínkyZáruka výrobce: 10 let na keramiku, 2 roky na palubu
Údaje o výrobci/dovozci:
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
HIT!
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA






































































