SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
Mechanická podomítková sada CERSANIT AQUA PLUS s mísou a deskou MILLE S701-821
| Hloubka mísy: | 51cm |
|---|---|
| Kolekce: | AQUA 5 |
| Typ misky: | Bez příruby mísa |
| Typ zástavby: | Lehká |
| Výška rámu: | 116,5 - 136,5 cm |
| Značka: | Cersanit |
| Způsob splachování: | Mechanický |
| Šířka mísy: | 36,5 cm |
| Šířka rámu: | 50 cm |
POPIS VÝROBKU
Předstěnová instalační sada AQUA PLUS sklozetem MILLE a sedátkem
RESTRAIL-mechanický: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50 × 14,2-23 × 116,5-136,5
WC mísaRozměry[cm] Š × H × V: 36,5 × 51 × 36,5Splachování:3/5lTechnologiebezokrajůCleanOn10 let záruka na keramiku.
ROZMĚRY DESKY[cm] š × h: 36 × 44,2SLIM antimikrobiálníplastsystémpomalého spádu: systém snadného vypnutí jednímtlačítkem2letá záruka na sedátko.
RESTRAIL-mechanický: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50 × 14,2-23 × 116,5-136,5
WC mísaRozměry[cm] Š × H × V: 36,5 × 51 × 36,5Splachování:3/5lTechnologiebezokrajůCleanOn10 let záruka na keramiku.
ROZMĚRY DESKY[cm] š × h: 36 × 44,2SLIM antimikrobiálníplastsystémpomalého spádu: systém snadného vypnutí jednímtlačítkem2letá záruka na sedátko.
ZÁRUKA
Záruční podmínky
Záruka výrobce: 10 let na keramiku, 2 roky na palubu
Záruka výrobce: 10 let na keramiku, 2 roky na palubu
Údaje o výrobci/dovozci:
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
HIT!
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA






































































