SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
Mechanická podomítková sada CERSANIT AQUA PLUS s mísou a deskou COLOR S701-817
| Hloubka mísy: | 52,5 cm |
|---|---|
| Kolekce: | AQUA 5 |
| Typ misky: | Bez příruby mísa |
| Typ zástavby: | Lehká |
| Výška rámu: | 116,5 - 136,5 cm |
| Značka: | Cersanit |
| Způsob splachování: | Mechanický |
| Šířka mísy: | 36 cm |
| Šířka rámu: | 50 cm |
POPIS VÝROBKU
Předstěnová instalační sada AQUA PLUS s mísou COLOUR a sedátkem
ROLLER-Mechanický: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50 × 14,2-23 × 116,5-136,5
WC mísaRozměry[cm] Š × H × V: 36 × 52,5 × 36,5 Splachování: 3/5 lTechnologie CleanOn10 let záruka na keramiku.36 × 52,5 × 36,5 splachování: 3/5 lbezpřírubovátechnologieCleanOn10letá záruka na keramiku
DESKOVÉ ŽLABYRozměry[cm] š × h: 35,9 × 44,5Kroplastový antimikrobiálnísystémpomaléhospáduSedání:systém easy-off2letá záruka na sedátko.
ROLLER-Mechanický: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50 × 14,2-23 × 116,5-136,5
WC mísaRozměry[cm] Š × H × V: 36 × 52,5 × 36,5 Splachování: 3/5 lTechnologie CleanOn10 let záruka na keramiku.36 × 52,5 × 36,5 splachování: 3/5 lbezpřírubovátechnologieCleanOn10letá záruka na keramiku
DESKOVÉ ŽLABYRozměry[cm] š × h: 35,9 × 44,5Kroplastový antimikrobiálnísystémpomaléhospáduSedání:systém easy-off2letá záruka na sedátko.
ZÁRUKA
Záruční podmínkyZáruka výrobce: 10 let na keramiku, 2 roky na palubu
Údaje o výrobci/dovozci:
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
HIT!
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA






































































