SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
Mechanická podomítková sada CERSANIT AQUA PLUS s mísou MODUO a deskou S701-814
| Barva: | Bílá |
|---|---|
| Hloubka mísy: | 53cm |
| Kolekce: | AQUA 5 |
| Místnost: | Do koupelny |
| Typ misky: | Bez příruby mísa |
| Typ zástavby: | Lehká |
| Výška rámu: | 116,5 - 136,5 cm |
| Značka: | Cersanit |
| Šířka mísy: | 35,5 cm |
| Šířka rámu: | 50 cm |
POPIS VÝROBKU
Předstěnová instalační sada AQUA PLUS s mísou a sedátkem MODUO
OMEZENÍMechanické: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50 × 14,2-23 × 116,5-136,5WCmísaRozměry[cm] Š × H × V: 35 × 53 ×36,5Rozměry [cm] Š × H × V: 35,5 × 53 × 36,5Splachovací množství:3/5lBezpřírubovátechnologie CleanOn10letá záruka nakeramikuRozměry[cm] Š × H: 35,7 × 44,2SLIMWRAPantimikrobiální volně plovoucíplastČistícísedátko:systémeasy-off jednímtlačítkem2letá záruka na sedátko.
OMEZENÍMechanické: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50 × 14,2-23 × 116,5-136,5WCmísaRozměry[cm] Š × H × V: 35 × 53 ×36,5Rozměry [cm] Š × H × V: 35,5 × 53 × 36,5Splachovací množství:3/5lBezpřírubovátechnologie CleanOn10letá záruka nakeramikuRozměry[cm] Š × H: 35,7 × 44,2SLIMWRAPantimikrobiální volně plovoucíplastČistícísedátko:systémeasy-off jednímtlačítkem2letá záruka na sedátko.
ZÁRUKA
Záruční podmínky
Záruka výrobce: 10 let na keramiku, 2 roky na palubu
Záruka výrobce: 10 let na keramiku, 2 roky na palubu
Údaje o výrobci/dovozci:
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA
HIT!
SUPER CENA
SUPER CENA
SUPER CENA






































































