CERSANIT AQUA PLUS mechanická podomítková souprava s miskou LARGA a deskou S701-823
| Hloubka mísy: | 52 cm |
|---|---|
| Kolekce: | AQUA 5 |
| Typ misky: | Bez příruby mísa |
| Typ zástavby: | Lehká |
| Výška rámu: | 116,5 - 136,5 cm |
| Značka: | Cersanit |
| Způsob splachování: | Mechanický |
| Šířka mísy: | 36 cm |
| Šířka rámu: | 50 cm |
POPIS VÝROBKU
Předstěnová instalační sada AQUA PLUS s mísou a sedátkem LARGA
ROLLER-Mechanický: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50 × 14,2-23 × 116,5-136,5
WC mísaRozměry[cm] Š × H × V: 36 × 52 × 34,5Splachování: 3/5 lTechnologie CleanOn10 let záruka na keramiku.36 × 52 × 34,5 splachování:3/5 lbezpřírubovátechnologieCleanOn10letá záruka na keramiku
DESKOVÉ MÍSTOROZMĚRY[cm] Š ×H: 36,2 × 44,7SLIMWRAPantimikrobiálníplast s pomalým splachovánímSklouzavý:systémeasy-off jednímtlačítkem2letá záruka na sedátko.
ROLLER-Mechanický: K97-525Rozměry[cm] Š × H × V: 50 × 14,2-23 × 116,5-136,5
WC mísaRozměry[cm] Š × H × V: 36 × 52 × 34,5Splachování: 3/5 lTechnologie CleanOn10 let záruka na keramiku.36 × 52 × 34,5 splachování:3/5 lbezpřírubovátechnologieCleanOn10letá záruka na keramiku
DESKOVÉ MÍSTOROZMĚRY[cm] Š ×H: 36,2 × 44,7SLIMWRAPantimikrobiálníplast s pomalým splachovánímSklouzavý:systémeasy-off jednímtlačítkem2letá záruka na sedátko.
ZÁRUKA
Záruční podmínkyZáruka výrobce: 10 let na keramiku, 2 roky na palubu
Údaje o výrobci/dovozci:
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]
Cersanit S.A., Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, POLAND; [email protected]






































































